Gdzie Wysłać Skierowanie Na Leczenie Uzdrowiskowe Kraków?

Skierowanie przesyłane jest do Funduszu na adres Działu Lecznictwa Uzdrowiskowego Małopolskiego Oddziału Wojewódzkiego NFZ w Krakowie (lub delegatur terenowych w Tarnowie, Nowym Sączu lub Nowym Targu).

Gdzie wysłać skierowanie na leczenie uzdrowiskowe?

Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe może być przesłane do oddziału Funduszu przez lekarza kierującego lub przez zainteresowanego świadczeniobiorcę. Skierowanie można wysłać pocztą lub przynieść do NFZ osobiście.

Gdzie wysłać skierowanie do sanatorium NFZ Kraków?

pocztą tradycyjną na adres Małopolskiego Oddziału NFZ w Krakowie ul. Wadowicka 8 W, 30-415 Kraków.

Gdzie wysłać skierowanie do sanatorium Kraków?

Leczenie uzdrowiskowe

Oryginał skierowania do uzdrowiska (jeśli lekarz sam go nie wysłał) wyślij listem poleconym na adres: Dział Lecznictwa Uzdrowiskowego MOW NFZ, ul. Batorego 24, 31-135 Kraków. Skany skierowań nie są rozpatrywane i nie należy ich nadsyłać.

Kto wystawia skierowanie na leczenie uzdrowiskowe?

Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe wystawia lekarz ubezpieczenia zdrowotnego, biorąc pod uwagę aktualny stan zdrowia pacjenta, wskazania i przeciwwskazania.

Gdzie wysłać skierowanie do sanatorium NFZ Mazowieckie?

z 2011 r., Nr 142, poz. 835) skierowanie na leczenie uzdrowiskowe jest przesyłane do oddziału wojewódzkiego NFZ w zamkniętej kopercie opatrzonej napisem „SKIEROWANIE NA LECZENIE UZDROWISKOWE’ albo „SKIEROWANIE NA REHABILITACJĘ UZDROWISKOWĄ”.

Gdzie ZUS wysyła na rehabilitację?

Wniosek złóż w dowolnej placówce ZUS. Na badanie u lekarza orzecznika zabierz przygotowaną dokumentację z leczenia. Ważne: Lekarz może wystawić Ci wniosek o rehabilitację w trakcie wystawiania zwolnienia elektronicznego (e-ZLA) na Platformie Usług Elektronicznych ZUS. Takiego wniosku nie musisz zanosić osobiście.

Gdzie wysłać skierowanie do sanatorium NFZ Wrocław?

Dawida 2 lub korespondencyjnie wysyłając komplet potrzebnych dokumentów na adres pocztowy Dolnośląski Oddział Wojewódzki NFZ, 50 – 525 Wrocław ul. Joannitów 6 lub mailowy [email protected]

Gdzie wysłać skierowanie do sanatorium NFZ Katowice?

gen. Jankego 15a, prosimy o kierowanie całej korespondencji na adres: Śląski Oddział Wojewódzki NFZ; ul. Kossutha 13; 40-844 Katowice.

Leia também:  Ile Trwa Leczenie Zapalenia Pochwy?

Gdzie NFZ wysyła do sanatorium na kręgosłup?

Sanatoria i ośrodki wypoczynkowo-rehabilitacyjne w górach leczące zwyrodnienie kręgosłupa.

 • MEDICAL SENSUS Sanatorium Polanica.
 • Sanatorium Uzdrowiskowe Róża.
 • Busko-Zdrój.
 • Sanatorium Zbyszko.
 • 21 Wojskowy Szpital Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjny SP ZOZ w Busku-Zdroju.
 • Centrum Zdrowia i Wypoczynku NOWY ZDRÓJ.
 • Gdzie wysłać skierowanie do sanatorium NFZ Łódź?

  Wniosek można dostarczyć osobiście do siedziby oddziału Funduszu w Łodzi lub w delegaturach.

 • Łódź, ul. Targowa 35, czynne: poniedziałek-piątek 8:00-16:00;
 • Piotrków Trybunalski, ul. Armii Krajowej 15, czynne poniedziałek-piątek 8:00-16:00.
 • Sieradz, Jana Pawła II 3, czynne poniedziałek-piątek 8:00-16:00.
 • Skierniewice, ul.
 • Jak wpisac numer skierowania do sanatorium?

  Po wejściu w wyszukiwarkę skierowań podać musimy nr skierowania NFZ. To ten numer, który został nadany przez Narodowy Fundusz Zdrowia w momencie rejestracji skierowania wystawionego przez lekarza pierwszego kontaktu.

  Kto wystawia skierowanie do sanatorium poszpitalnego?

  Skierowanie na leczenie uzdrowiskowe poszpitalne – kto je wystawia? Skierowanie na leczenie w szpitalu uzdrowiskowym wystawia lekarz zatrudniony w klinice, bądź w szpitalu, w którym przebywał pacjent.

  Ile godzin rehabilitacji z NFZ?

  NFZ sfinansuje do 5 (pięciu) zabiegów dziennie w dziesięciodniowym cyklu terapeutycznym. Ważne! Świadczeniobiorca obowiązany jest zarejestrować w zakładzie rehabilitacji nie później niż 30 dni od dnia wystawienia skierowania.

  Ile NFZ płaci za kuracjusza w sanatorium?

  Sanatorium na NFZ nie jest bezpłatne. Kuracjusz musi liczyć się z kosztami zakwaterowania które wahają się od 10 do 35 zł za dobę z zależności od okresu rozliczeniowego oraz standardu pokoju. Stawki określone są przez Ministra Zdrowia.

  Czy można wybrać sanatorium z NFZ?

  UWAGA! Lekarz kierujący na leczenie uzdrowiskowe może zaproponować miejsce i rodzaj leczenia uzdrowiskowego / rehabilitacji uzdrowiskowej. Jednak zgodnie z przepisami wybór dokonany przez lekarza ubezpieczenia zdrowotnego nie jest wiążący dla oddziału wojewódzkiego NFZ.

  Seja o primeiro a comentar

  Faça um comentário

  Seu e-mail não será publicado.


  *